Bezpłatne warsztaty dotyczących metod pracy z młodzieżą opartych na zasobach

Zapraszamy osoby pracujące z młodzieżą do udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących metod pracy z młodzieżą opartych na zasobach. W szczególności skupimy się na metodach takich jak formy teatralne oraz zajęcia plastyczno-fotograficzne. Metody te były wykorzystane podczas realizacji programu zdrowotnego „Psycho-Kreacje”, realizowanego w Hostelu–Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej w Otwocku, jako forma wspierania młodzieży z zaburzeniami psychicznymi w oparciu o zasoby. Jest to wartościowa metoda pracy terapeutycznej z młodzieżą oraz narzędzie służące popularyzacji wiedzy na temat zdrowia psychicznego. Uczestnicy warsztatów otrzymają publikację przygotowaną przez młodzież w ramach programu oraz zaświadczenia o udziale w warsztatach.

SZKOLENIE JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU ZDROWOTNEGO „PSYCHO - KREACJE”

Termin I: 10.12.2015 godz: 8:30 - 11:45
Termin II: 10.12.2015 gdz. 12:00 - 15:15
Miejsce: Sala konferencyjna w Spółce „Mazowiecki Centrum Neuropsychiatrii” Sp. z o.o. w Józefowie, ul. 3-Maja 127

Prosimy o przesłanie wypełnionego zgłoszenia do dnia 7.12.2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania